Mēs nogalam divus putnus ar vienu akmeni: plastmasas pudeles apstrādi

Bizness

Šodien praktiski visās sabiedriskajā ēdināšanā untirdzniecība izmanto plastikāta iepakojumu. Tāpēc mūsu pilsētas ir ieskauj t veida sadzīves atkritumi. Visu šīs situācijas sarežģītība ir arī fakts,

pārstrādes plastmasas pudeles
ka, atšķirībā no pārtikas atkritumiem, plastmasa sadala simtiem gadu. Viens no labākajiem veidiem ir plastmasas pudeles pārstrāde. Šī procesa nepieciešamība katru gadu kļūst stiprāka.

Ārzemju piemērs

Plastmasas pudeles apstrāde ārzemēs jau irilgu laiku novietots uz konveijera. Šajā ziņā Vācija ir īpaši atšķirīga. Tur ir ierasts sadalīt atkritumus pa veidiem, katram no tiem ir noteikts konteiners. Ja cilvēki nolemj sadzīvot kopā ar sadzīves atkritumiem, neizplatot tos, viņi saskaras ar nopietnu sodu. Japānā plastmasas pudeles pārstrāde ir ieguvusi individuālās īpašības. No šī konteinera, kurā tiek būvēti jauni Tokijas rajoni, tiek veidotas veselas salas.

Situācija ar plastmasas gruvešiem Krievijā

Viss mūsu valstī ir tālu no rožainas.

līnija plastmasas pudeles pārstrādei
Šīs rūpnīcas, kas nodarbojas ar pārstrādi,piekrauts un nespēj iznīcināt visu esošo plastmasu. Neskatoties uz to, ka šo konteineru ir viegli kārtot, to ir viegli apstrādāt. Ir vēl viens fakts. Plastmasas pudeles pārstrāde ir ļoti rentabla profesija. Šajā viegli jūs varat veidot savu mazo biznesu. Galu galā šī niša pašlaik ir tukša, kas nozīmē, ka nebūs konkurences. Turklāt tas piesaista vēl vienu lietu: nepieciešamā aprīkojuma atmaksāšanās laiks šim procesam ir īss. Galu galā, šādi konteineri katru gadu arvien vairāk.

Plastmasas pudeles apstrādes tehnoloģija

Viss process sastāv no 3 posmiem:

  1. Saspiešana Šajā posmā produkts tiek sasmalcināts.
  2. Aglomerācija. Citiem vārdiem sakot, šo darbību sauc par saķepināšanu. Tas ir, piespiežot mazus plastmasas gabaliņus. Starp citu, šajā posmā bijusās pudeles jau var pārdot kā izejvielas, kas ir gatavas tālākai pārstrādei.
  3. Granulēšana. Pēdējais posms, kas ļauj iegūt homogēnu masu.

Tagad pieņemsim dažus vienkāršus aprēķinus. Tonu plastmasas pudeles šodien var iegādāties par 1000 rubļiem.

plastmasas pudeles pārstrādes tehnoloģija
Izvads ir 800 kg sekundāro polimēru. Un šodien tas tiek vērtēts diezgan dārgi: 1 ton - apmēram 30 000 rubļu. Kā viņi saka, izdariet secinājumus pats.

Idejas savam biznesam

Plastmasas pudeles pārstrāde prasa atšķirīguiekārtu veidi. Pirmkārt, tas ir konveijers, caur kuru izejvielas tiks izvadītas uz drupinātāju. Tad tev vajag skrūvju iekrāvēju, kas pārvadā jau sasmalcināto materiālu. Pēc svešķermeņu atdalīšanas, piemēram, papīra, plastmasa tiek nosūtīta uz izlietni. Šeit tas tiek pilnībā iztīrīts un ļauj izžūt.

Plastmasas pudeles apstrādes līnija izmaksā aptuveni 130 tūkstošus dolāru. Tas ražo 1 tonnu pārstrādājamo materiālu stundā. Darbinieki (pietiekami 8 cilvēki) veic tikai šķirošanu.

Kā redzat, plastmasas pudeles pārstrāde palīdzēs ne tikai attīrīt mūsu pilsētas no liekiem atkritumiem, bet arī iegūt labu kapitālu.