Biathlonist Svetlana Sleptsova: biogrāfija, fotogrāfijas un interesanti fakti

Sports un fitness

Biathlete Svetlana Sleptsova, kura biogrāfijaaprakstīts mūsu rakstā, ir Olimpisko spēļu čempions kā daļa no Krievijas relay komandas un trīs reizes uzvarēja vasaras pasaules čempionātā. Pasaules kausa posmos atkal kļuva par čempionu un balvu ieguvēju. 2017. gadā viņa pabeidza savu sporta karjeru.

biathlete Svetlana Sleptsova

Biogrāfiskā informācija

Biathlete Svetlana Sleptsova (fotogrāfijas sportisti ir redzama rakstā) dzimis 1986. gada jūlijā Hantīm-Mansijskas pilsētā. Viņas tēvs bija aviācijā, un viņa māte strādāja par ārstu.

Svetlana piesaistīja sportu jau no agras bērnības, un meitene mēģināja daudz veidus, sākot no balles dejām līdz cīņas mākslām.

Desmit gadu vecumā Sleptsova pirmo reizi ieradāsbiatlona sekcija pēc vietējo CYSS trenera apmeklēja skolu, kurā viņa mācījās, un aicināja visus šajā sportā izmēģināt. Svetlana bija ļoti ieinteresēta par iespēju šajā jaunajā vecumā rīkoties ar ieročiem.

Vairākas reizes meitene mēģināja mest biatlonu, bet treneri, kas redzēja tajā milzīgu potenciālu, katru reizi to neļāva.

Vēl viena problēma ir saistīta ar blīvumācību grafiks ir kļuvis par akadēmiskā veikuma pasliktināšanos. Jaunā biitēliete Svetlana Sleptsova pabeidza viduvēju viduvēju, bet izdevās ieiet Ugra universitātē sporta un tūrisma nodaļā. Tā kā tajā laikā viņa bieži kļuva par uzvarētāju un dažādu nacionālo un starptautisko konkursu laureātu, viņai tika dota iespēja studēt pēc individuāla grafika.

Pirmie sporta panākumi

Pirmā trenera Aleksandra Korčaka vadībā biatlīnija Svetlana Sleptsova apmācīja smagi, taču diemžēl viņa nespēja gūt panākumus.

Sleptsova Svetlana biatlons

2000. gadā sportists sāka sagatavotiesjunioru sacensības citā speciālista vadībā - Mihails Novikovs. Gada laikā viņa ieguva All-Krievu junioru konkursu par A. Strepetova balvu.

Astoņpadsmit gadu vecumā Sleptsova pirmo reizi piedalījās U-19 pasaules čempionātā franču Ot-Morienē. Tā augstākais sasniegums bija ceturtā vieta relay rallijā.

Gadu vēlāk Kontiolahti līdzīgās sacensībās viņa kļuva par pasaules čempionu individuālajās sacīkstēs. Papildus šim sasniegumam viņa pievienoja viņas balvas kolekcijai bronzas medaļu.

2006. gadā Sleptsova Svetlana - biatlīnijajaunatnes krievu komanda. Presque Isle pasaules čempionātā viņa kļūst par relīzes komandas bronzas medaļu. Tajā pašā gadā Eiropas kausa izcīņas sacensībās viņa uzvarēja sudraba medaļu.

2007 celta Sleptsova daudzus sasniegumus. Pasaules čempionātos Val-Martello (Itālija) Svetlana vispirms kļuva par labāko sprinta spēlē, un pēc tam apstiprināja savu vadību važas sacensībās. No kontinentālās čempionāta krievu sieviete ieguva visu balvu komplektu. Papildus zelta sprintam un relay sacīkstēm, viņa uzvarēja sudraba parsjūtā un bronzas individuālās sacensībās.

Pēc šādas izcilas izrādes Svetlana Sleptsova ir atļauts uzstāties Pasaules kausa posmos.

Profesionālā sporta karjera

2006./2007. Gada sezonā Sleptsova Svetlana - biatlīnijakā daļa no galvenās krievu komandas starptautiskajās sacensībās. Pirmo reizi Pasaules kausa posmā viņa devās uz slovēņu Pokljuka sliežu ceļu, taču tur nebija ļoti labu rezultātu. No otrā mēģinājuma Sleptsovai izdevās sasniegt pirmos punktu punktus brauciena braucienā Lahti. Rezultātā līdz konkursa beigām Svetlana ieguva 45 punktus un ieguva 55. vietu vispārējā rangā.

Nākamā sezona atnesa krievu biatlonistupasaules sporta krāšņumā. Otrajā posmā Hochfilzenā Sleptsova vispirms hit pjedestāla, ieņemot otro vietu relay sacīkstēs. Pokljukā viņa atkārtoja šo sasniegumu.

Sleptsova Svetlana biatlona biogrāfija

Stage in Oberhof kļuva par biathlete SvetlanaSlepeni spīdīgs Papildus bronzas sacīkstēm, viņa ieguvusi pirmo balvu individuālajā disciplīnā - viņa kļuva par otro sprintā. Ruhpolding stadijā Svetlana atkal kļuva par trešo vietu relay rallijā, bet sprinta sacensībās - otrajā vietā (pēc Kaisi aizliegšanas Varis Sleptsova tika piešķirta pirmā vieta).

Pēc veiksmīgām izrādes Antholzas sportistēpirmo reizi tika paziņots par Pasaules kausu. Šeit viņa arī kļūst par bronzas medaļnieku jauktā relejā. Bet Sleptsovai visvairāk enchanting bija pēdējais posms Holmenkollenā, kur viņa izcili uzvarēja sprinta un vajīšanas sacensības.

Nākamajā sezonā Svetlana kļuva par pasaules čempionurelay sacīkstēs. Pasaules kausa posmos viņa uz pjedestāla sešas reizes piecēlās, un Hochfilzenā izcīnīja augstāko pakāpienu pjedestāla uzvarai sprinta sacīkstēs.

2009./2010. Gada sezona bija tieši biatlīnijainozīmē "zelta". Papildus četrām uzvarām un diviem tribīnēm Pasaules kausa, kopā ar Sleptsova Bogaliy-Titovets, Medvedtseva un Zaitseva pēc uzvaras stafetē kļuva par olimpisko čempionu Vankūverā.

Divas post-olimpiskās sezonas Svetlana ir iztērējusi diezgan veiksmīgi, vairākas reizes nokļūstot gan komandu, gan individuālo disciplīnu tribīnē.

Rezultātu pasliktināšanās

Pirms sezonas 2012/13 biatlonista SvetlanaSleptsovā bija operācija uz viņas ceļgala, tādēļ viņa neatbilda daļai sacensību treniņu. Šī iemesla dēļ sportists parādīja ļoti sliktus rezultātus divos posmos, un pēc tam praktiski neuzlaboja līdz šī gada beigām un gandrīz visu sekojošo.

Pēc divām neveiksmīgām sezonām Sleptsova apņēmāsvēl viens mēģinājums atgriezties pie pasaules futbola izlasei 2016. gadā. Bet rezultāti atkal nepiekrita - labākais individuālais sasniegums bija 24. vieta sacīkšu sacīkstēs Pasaules čempionātos.

Slepčsova Svetlana biatlons Foto

Triumfa aprūpe

Vasaras pasaules čempionātā 2017. gadā Svetlana Sleptsova veikusi tikai izcili. Bet pēc tam, kad uzvarēja jauktos relegos un sprintos, viņa paziņoja par savu sporta karjeru. Šis lēmums bija izskaidrojams ar sportistu ar izmaiņām viņas personīgajā dzīvē. Pēc viņas paziņojuma Sleptsova turēja savu pēdējo sacīkšu sacīkstes, kurā viņa ieguva trešo un pēdējo Pasaules kausa izcīņas zeltu.