Sergejs Jurievich Rodionovs (FC "Spartak"): biogrāfija, sporta karjera

Sports un fitness

Padomju futbola 80. gados dzīvoja konfrontācijaMaskava "Spartak" un "Dinamo Kiev". Starp mūsu lielajiem treneriem, Beskovu un Lobanovskiju bija cīņa ar viņa spēles redzējumu, ar viņa taktiku un koncepciju. Lielie sportisti, kas veido nacionālās komandas mugurkaulu, izgāja laukā. Cilvēki, kuri radīja padomju futbola vēsturi, ir kļuvuši par leģendām. Viens no šī episkā konfrontācijas dalībniekiem bija galvenais sarkanbaltais Sergejs Rodionovs.

Biogrāfija: ceļa sākums

Sergejs Rodionovs dzimis 1962. gada 3. septembrī. Parasts Maskavas zēns no vidusmēra padomju ģimenes. Sergejs pavadīja visu savu brīvo laiku ārā, spēlēja futbolu ar saviem draugiem pagalmā. Jau bērnībā zēns sapņoja par šo spēli, nepārtraukti pārliecinot savus vecākus, lai viņu nodotu sekcijai. Pāvests kādā brīdī nevarēja paciest dēla spiedienu un sāka meklēt piemērotu futbola skolu.

Sākumā bija mēģinājums nokļūt skolu "Lokomotīve"Rodionovas ģimenes priekšrocība dzīvoja netālu no vietas, kur bija izvietots Čerkizovs, kur atrodas viņa bāze. Diemžēl pusaudzim viņa gads netika drukāts. To pašu stāstu atkārtoja Sokolniki, skolā "Spartaks". Tā rezultātā Sergejs bija slavenajā Shiryaevka, kluba komandā "Spartaks". Tā kā zēns no bērnības kļuva par Spartak, lai gan viņa vecāki tajā laikā bija slimi.

sergeja yurievich rodionovs

Bombardier

Pēc Sergejs pats domām, kopš bērnībaspiesaistīja uzbrucēja lomu. Jau spēles laikā pagalmā zēns mēģināja aizņemt vietu uz lauka tuvāk pretinieka mērķim. Iekšzemes futbola prasmes palīdzēja pusaudzis atrast sevi un nopietnākā līmenī. Pirmais treneris Rodionovs, Nikolajs Ivanovičs Paršins, uzreiz atklāja pusaudzi. Garš, liesa Sergeja izskatījās lieliski par šo vietu. Trenera Rodionova pārliecība pilnīgi pamatota, kļūstot par Maskavas čempionāta labāko rādītāju 1974. gadā. Jau tad pusaudzis tika runāts kā iespējams talantīgs futbolists.

Deputāts pieaugušo futbolā

Sergeja ceļš no bērnības līdz pieaugušo futbolam bijapārsteidzoši īss. No skolas "Spartaks", sportists tika uzaicināts komanda "Krasnaja Presnya", kas vadībā bijušais Spartak Sergeja Salnikov un Anatolijs Korshunov veikta otrajā līgā čempionātā PSRS. Karjeras Rodionovs "Krasnaya Presnya" bija rekordzems. Braucot pie spēles beigām, maiņa attiecībā uz piešķirto viņam 15 minūtes Sergejs Rodionovs izdevies padarīt iespaidu uz stendiem stadiona ir Nikolai Starostin vadītājs Maskavas "Spartak". Un nākamajā dienā Rodionovs apmācīti uz lauka Tarasovka, kopā ar dalībniekiem no pirmās komandas.

Fc Spartak

Maskava "Spartaks"

Tātad Sergejs saprata savu sapni spēlēt klubā, jokuru viņš bija slims kopš bērnības. Tas bija 1979. gadā, Rodionovam tajā laikā bija tikai 17 gadi, nopietni apgalvojot, ka vieta pirmajā komandā būtu naiva. Sergejs Rodionovs - futbolists, kurš pirmo sezonu pavadīja, runājot par rezerves komandu, tajā pašā laikā pretiniekiem izcīnot 4 mērķus. Jau nākamajā gadā viņš kļuva par pilntiesīgu kodola spēlētāju, spēlēja 30 spēles no 34 spēlēm, ko "Spartak" spēlēja PSRS čempionātā.

Šajās sanāksmēs Sergejs varēja septiņas reizesAtšķirties, tādējādi kļūstot par labāko bumbāru komandu. Starp citu, tieši šajā sezonā "Spartaks" spēlēja Čerenkovu - Rodionovu ķekars, daudzus gadus ir kļuvis par reālu galvas sāpēm komandas pretiniekiem. Nākamais sezona bija auglīga. Rodionovs Sergejs Jurievichs ("Spartaks") ieguva 11 vārtus. Tas bija skaidrs, mūsu futbolā bija vēl viens ļoti spilgts uzbrucējs.

Rodionov sergey yurevich Spartak

PSRS valsts komanda

Veiksmīga spēle kluba līmenī nav atstātaPSRS komandas treneru nepamanīti. Sergeja debija galvenajā valsts komandā notika 1980. gadā draudzīgā spēlē pret Ungārijas nacionālo komandu. Mūsu uzvarētais rezultāts bija 4-1, un viens no Ungārijas nacionālās izlases vārtiem bija vārtsargs Sergejs Jurievičs Rodionovs. Diemžēl, pastāvīgi nacionālās izlases būris, Sergejs nevarēja kļūt par galveno uzbrucēju nacionālajai komandai.

Pēc tam, kad no 1980. līdz 1990. gadam izdevās nacionālajā izlasēPSRS 37 oficiālās spēles, Rodionovs šajās spēlēs ieguva 8 vārtus. Viņa karjeras maksimums bija Sergeja izskats Meksikas Pasaules kausā. Tad mūsu komanda bija ļoti iecienījuši futbola speciālistus, prognozējot mūsu komandas augsto vietu. Diemžēl neobjektīvs tiesnesis 1./8 gala spēlē pret Beļģijas izlasi izbeidza mūsu spēlētāju cerības. Rodionovs spēlēja visas četras spēles šajā čempionātā, spējot sasniegt vienu vārtu uz Ungārijas izlases vārtiem.

Rodionovs futbolists

Ceļojums uz Franciju

1990. gada sezonas vidū Maskavā"Spartaks" nāca klajā ar priekšlikumu slēgt līgumu ar franču klubu "Red Star". Francijas interesi bija divi spēlētāji: Sergejs Rodionovs un Fjodors Čerenkovs. Viens no galvenajiem nosacījumiem pārejai uz ārzemju klubu bija vienošanās ar labāko draugu Fedoru Cherenkovu: ja jūs kaut kur ejat, tas ir tikai kopā.

Franču klubu draugiem spēlēja trīs sezonas. Lai pilnībā īstenotu savu potenciālu, Rodionovs novērsa Francijā saņemtos ievainojumus. No trim sezonas pusotra gada Sergejs Jurievich zaudēja traumu dēļ. Pirmkārt, tika radīts bojājums krustojošajam saitījumam, kas astoņus mēnešus pieklauvēja Rodionovu, un pēc pleca locītavas lūzuma viņš nokļuva vēl septiņus mēnešus. Rezultātā franču klubs Sergejs Jurievich spēlēja 57 spēles, šajās sacensībās izcīnot 9 vārtus.

Pēc līguma izbeigšanas ar franču klubuRodionovs nolemj atgriezties savā dzimtenē. Sergejs atgriezās savā dzimtajā FC "Spartak", kurā viņa karjera sākās lielā futbolā. Simboliski ir tas, ka pirmais sportista klubs kļuva par pēdējo aktierpēka karjerā. Kopumā FC "Spartak" Sergejs Jurievich spēlēja 384 spēles, vērtējot 153 spēles šajās sacensībās.

Rodiona biogrāfija

Treneris

Pabeidzis aktīva spēlētāja karjeru ar lielufutbols Sergejs Jurievičs Rodionovs ar laiku nav atvadījies. Atlikušies savā dzimtajā "Spartaks", viņš strādāja par treneri ar savu rezerves kopiju. Nākotnē Rodionov kļuva par otro galvenā posma treneri. 2011. gadā viņš pārcēlās uz administratīvo darbu, kļūstot par Futbola akadēmijas "Spartaks" prezidents. 2015. gada jūnijā Sergejs Jurievich Rodionovs turpināja palielināt. Viņš tika iecelts par Maskavas "Spartaka" ģenerāldirektoru.